Zapraszamy do współpracy :)

 

 

Przez cały okres naszej działalności staramy się w maksymalny sposób zaspokajać potrzeby naszych klientów naszym celem jest zapewnienie kompleksowej oferta na wyposażenie i modernizację isniejących zakładów diagnostyki obrazowej, oraz na budowę i wyposażenie nowo powstających.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem aparatury Shimadzu oraz Telos  współpracujemy z wiodącymi markami na rynku medycznynym.
Oferujemy dostawę aparatury diagnostycznej charakteryzującą się wysoką jakością i niezawodnością.

Prowadzimy doradztwo z zakresu przygotowania technologii medycznej, aranżacji nowych i modernizowanych zakładów diagnostyki obrazowej. Oferujemy możliwość wykonania projektów branżowo budowlanych w pełnym zakresie.Ponadto zapewniamy usługi dodatkowe: pomoc techniczną i serwisową, szkolenia, bezpłatne próbne użytkowanie (wybranych sprzętów), rabaty dla stałych klientów, szeroki wachlarz możliwości finansowania i pomoc w doborze  najkorzystniejszego rozwiązania Państwa inwestycji gdyż współpracujemy z renomowanymi instytucjami finansowymi.

Realizujemy usługi budowlane.

Służymy naszą radą i doświadczeniem zarówno klientom prywatnym jak i publicznym.Dzięki naszej pracy w ostatnich latach oddaliśmy do użytku ponad 60 pracowni wyposażonych w nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

 

Zapraszamy do współpracy